امامزاده سید صدرالدین اردبیل سالانه میزبان 6 هزار نفر از اتباع آذری زبان کشور آذربایجان است.
پنج شنبه 26 مرداد 1396    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در نشست با اصحاب رسانه که در امامزاده سید صدرالدین برگزار شد گفت : توسعه فضاهای عمرانی با هدف توسعه برنامه های فرهنگی در موقوفات استان انجام می گیرد که در امامزاده سید صدرالدین اردبیل هم در سال های اخیر 3 هزار متر مربع فضای فرهنگی در طبقه اول و همچنین در سالن فوقانی سالن چند منظوره برای اجرای مراسمات احداث شده است.
حجت الاسلام اکبر قیامی افزود : در راستای احیای عمران و آبادانی تمامی موقوفات استان اردبیل گام های اساسی برداشته شده است که یکی از اقدامات در بحث موقوفات ، موقوفیه حسینیه مرحوم میرزا مجتهد اردبیلی است که امیدواریم در آینده نزدیک مراحل عمرانی این حسینیه به اتمام برسد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت : 24 میلیون متر مربع از موقوفات استان که در دست افراد سودجو بود توقیف و سنددار شدند.
حجت الاسلام قیامی با اشاره به تبدیل امامزادگان به قطب فرهنگی افزود: در این راستا اقدام به برگزاری مسابقات مختلف قرآنی در سطح استان شده است که در 27 مرداد هم در امامزاده صالح اردبیل مسابقات استانی قرآن بین 250 شرکت کننده از خواهران و برادران برگزار خواهد شد و نفرات برتر به مسابقات کشوری راه پیدا خواهند کرد .
 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally