رئیس اداره اوقاف همدان از برگزاری طرح آموزشی «زندگی به رنگ خدا» در جوار آستان مقدس شاهزاده حسین(ع) خبر داد
چهارشنبه 30 خرداد 1397    
حجت‌الاسلام سید علی حسینی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان با اشاره به برگزاری طرح تابستانه نشاط معنوی در بقاع متبرکه استان اظهار کرد: این طرح از پانزدهم تیرماه سال جاری لغایت ۲۵ شهریور ماه در ۵ بقعه شهرستان اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه طرح نشاط معنوی با هدف غنی‎سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان اجرا می‌شود افزود: امامزاده عبدالله(ع)، امامزاده شاهزاده حسین(ع)، امامزاده اهل بن علی(ع)، امامزاده محسن(ع) و امامزاده یحیی(ع) بقاع مجری طرح در سطح شهر همدان هستند.
حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه در اجرای این طرح از مربیان و اساتید مجموعه اوقاف و دستگاه‌های دیگر استفاده خواهد شد ادامه داد: برگزاری برنامه‌های قرآنی ، اخلاق، احکام و ... با استفاده از ۱۰ مربی مجرب انجام خواهد گرفت.
رئیس اداره اوقاف همدان با بیان اینکه ثبت نام در این طرح از اوایل تیر ماه در سطح امامزادگان و بقاع متبرکه آغاز خواهد شد گفت: پیش بینی می شود امسال نیز همچون سال گذشته شاهد حضور هزار نفری مردم همدان در این طرح باشیم.
وی یکی از بزرگ ترین خطر‌های امروز جامعه را گسترش آسیب‌های اجتماعی در بین خانواده‌ها دانست و عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروز مقام معظم رهبری‌ رفع آسیب‌های اجتماعی و آموزش سبک زندگی اسلامی در کشور است.
حجت‌الاسلام حسینی ادامه داد: بر همین اساس طرح «زندگی به رنگ خدا»ویژه خواهران در جوار آستان مقدس امامزاده شاهزاده حسین(ع) با هدف آموزش مهارت‌های زندگی در سه گرایش مهارت‌های فردی، مهارت‌های زندگی با رویکرد ازدواج و خانواده و مهارت‌های زندگی با رویکرد فرزندپروری برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف همدان با بیان اینکه سال گذشته ۳۵۰ نفر در این طرح شرکت داشتند یادآور شد: این طرح از هفته آینده با حضور اساتید مجرب از حوزه‌های علمیه خواهران در آستان مقدس شاهزاده حسین(ع) برگزار می‌شود که پیش بینی حضور ۳۰۰ نفر از خواهران در این طرح دور از ذهن نیست.
 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally