مراسم جشن ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) مظهر صبر و شکیبایی و گرامیداشت روز پرستار در آستان مقدس امامزادگان البرز برگزار خواهد شد.
جمعه 21 دی 1397    
معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف البرز به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) گفت : حضرت زینب کبری (سلام‌الله‌علیها) اسوه ایثار و استقامت است. بانویی که با صبری سترگ و عظیم مصیبت‌ها و ناملایمات واقعه کربلا را تحمل کرد و ضمن حفظ و دفاع از ارزش‌های مقدس اسلامی با خطبه‌های آتشین و افشاگرانه در به ثمر رساندن اهداف شهدای قیام عاشورا نقش موثری داشتند و از بازماندگان آن واقعه دردناک به خوبی پرستاری کردند.
حجت الاسلام و المسلمین قبادی بیان کرد: ولادت حضرت زینب (س) مصادف با روز پرستار است. ضمن تبریک میلاد این بانوی گرانقدر به تمامی ملت شریف ایران، پرستاران عزیز و به ویژه همسران محترم جانبازان، آزادگان و شهدای معظم، مقام بانوان معظم ایثارگر را که با صبوری و وفاداری الگوهای شجاعت و ایثار را همراهی و همیاری نمودند، ارج می‌نهیم
این مسئول از برگزاری جشن میلاد حضرت زینب در بقاع متبرکه این استان خبر داد و افزود: به همین مناسبت مراسم جشن ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) مظهر صبر و شکیبایی و گرامیداشت روز پرستار در آستان مقدس امامزادگان البرز برگزار خواهد شد.
همچنین دیدار و تقدیر از پرستاران در خانه سالمندان و مراکز درمانی از جمله برنامه های اجرایی خواهد بود
 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally