حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی: مجموعه امور بین‌الملل و گردشگری مذهبی حرم مطهر علی بن حمزه(ع) با فعالیت‌های خود می‌تواند به الگویی برای گردشگری مذهبی کشور تبدیل شود.
جمعه 21 دی 1397    
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: فعالیت‌های مجموعه امور بین‌الملل و گردشگری مذهبی حرم مطهر علی بن حمزه (ع) که باعث رشد گردشگری مذهبی می‌شود نیازمند توجه بیشتر است. 
حجت‌الاسلام رحیم صفری گرایی اظهار داشت: مجموعه امور بین‌الملل و گردشگری مذهبی حرم مطهر علی بن حمزه(ع) با فعالیت‌های خود می‌تواند به الگویی برای گردشگری مذهبی کشور تبدیل شود.
وی بابیان این‌که در حال حاضر افرادی داوطلبانه به کار در این مرکز می‌پردازند افزود: اهداف تبیین شده برای این مرکز، نیازمند مقدمات و الزاماتی است که تأمین حداقل دونیروی متخصص بخشی از آن به شمار می‌رود.
صفری گرایی گفت: یکی از پرتکرارترین نظراتی که گردشگران در دفترچه‌های یادداشت این مرکز بر جا می‌گذارند اشاره به آرامش این مکان است و امیدواریم با تأمین زیرساخت‌ها بتوان هر چه بیشتر به زائران و مراجعه‌کنندگان این استان مقدس خدمتگزاری کرد.
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: می‌توان با به‌کارگیری نیروهایی که چندین سال در انجام این فعالیت‌ها سابقه دارد روند امور را ارتقا داد.
 
 
 
 
 
 
rss آرشیو
mehrab motavally