مؤسسه الخوئی الإسلامیه
در این پایگاه بیانات، خاطرات، دیدارها، عكس، صوت و فیلم مربوط به حضرت آیت الله العظمی خوئی(رحمه الله) در دسترس كاربران قرار می‌گیرد.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 13
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی(حفظه الله)
ایشان در محضر درس اساتيد بزرگ همانند حضرات آيات: مجاهدى تبريزى، سلطانى طباطبايى، ستوده اراكى، امام خمینی، محقق داماد و ... شرکت داشت.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 13
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی سبحانی (حفظه الله)
آیت الله سبحانی پس از تکمیل سطوح عالیه در 1369 ق، به درسهای خارج فقه و اصول راه یافت و به خوشه چینی از محضر بزرگانی چون امام خمینی (ره) پرداخت.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 13
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی(حفظه الله)
یکی از هفت فقیهی بود که پس از درگذشت آیت الله اراکی، از سوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جایزالتقلید و واجد شرایط مرجعیت دانسته شد.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 13
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی مظاهری(حفظه الله)
آیت الله العظمی مظاهری با پایان دادن به تحصیلات غیرحوزوی در سال 1326 هجری شمسی، برای تحصیل علوم دینی وارد حوزه علمیه اصفهان شدند.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 13
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی (حفظه الله)
از بدو ورود به حوزه علمیه قم همزمان با تحصیل، تدریس را نیز آغاز کرد و در موضوعات مختلف فقهی، اصولی،‌ کلامی و … شاگردان زیادی پرورش داد.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 13
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی(حفظه الله)
حسین وحید خراسانی (متولد ۱۳۰۰ش)، از مراجع تقلید شیعه ساکن قم. وی از شاگردان آیت الله خویی و از استادان فقه و اصول حوزه علمیه قم است.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 13
پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی سیستانی(حفظه الله)
آیت الله سیدعلی سیستانی در سال ۱۳۸۰ قمری، در سن ۳۱ سالگی، از دو استاد خود آیت الله العظمی خویی و شیخ حسین حلی، گواهی اجتهاد مطلق دریافت کرد.
دوشنبه 15 خرداد 1396    
بازدید: 14
با توجه به فزونی عطش معنوی در عصر جدید، بخشی از فعالیت های بشر امروزی، صرف فرونشاندن این عطش می شود. از طرفی، افراد فراوانی ادعا دارند...
یکی از نیازهای فطری بشر، حق جویی و حقیقت طلبی است. بشر، در این مسیر، برای خدایابی و تأمین این معرفت، همیشه کوشیده است. عوامل متعددی...
با خود عهد کردم چهل شب چهارشنبه پیاده به مسجد سهله بروم، به این نیت که جمال آقا صاحب الامر،علیه السلام، را زیارت کنم و به این فوز بزرگ...
rss آرشیو
mehrab motavally